O firmě

showroom

 

 

 

 

Vážení přátelé,

dovolte, abychom vás přivítali v našem dvacátém osmém vydání prodejního katalogu kancelářského nábytku. Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za projevený zájem o naše služby v uplynulých letech a uděláme vše pro naši další úspěšnou spolupráci. Abychom si vaši přízeň zachovali i nadále, snažíme se i v tomto katalogu předložit široký výběr z nejprodávanějších typů kancelářského nábytku, v co nejširším spektru materiálového a konstrukčního provedení a v různých cenových hladinách. Plně si uvědomujeme, že dnes již není možné pouze prodávat kancelářský nábytek. S tím souvisí i nepostradatelný komplex dalších služeb, které se staly pro naši firmu naprostou samozřejmostí, počínaje zhotovením dispozičního návrhu řešeného prostoru a konče finální montáží objednaného zboží v prostorách zákazníka. Naprostou samozřejmostí je námi zajišťovaná doprava zboží na kterékoli místo ČR zdarma.

Patříte-li mezi ty, kteří chtějí vše vidět na vlastní oči, velmi rádi vás uvítáme ve svém předváděcím centru v Havlíčkově Brodě, kde si na ploše cca 400 m2 máte možnost prohlédnout veškeré nabízené zboží zblízka a od našich odborných pracovníků získat další potřebné informace.

Pevně věříme, že toto dvacáté osmé vydání prodejního katalogu se stejně tak, jako ty předešlé, stane vaším spolehlivým pomocníkem při výběru potřebného nábytku a nám umožní nabídnout vám maximální komfort a nemalou úsporu času při realizaci vašich plánů.Dana Laláková

obchodní ředitelka